Opinie na temat Kliniki oraz oferowanych usług

Opinie o nas

Test MRT u Pani Kasi wykonałam za namową przyjaciółki, która wykonywała go kilka miesięcy wcześniej. Miałam duże problemy z różnego rodzaju zmianami skórnymi oraz dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Po wykonaniu badania byłam przerażona, okazało się, że nie mogę jeść sporej ilości produktów. Pani Kasia pomogła mi znaleźć dla nich zamienniki i odnaleźć się w nowej sytuacji. Teraz czuję się świetnie, a przy okazji bez wysiłku udało mi się zrzucić kilkanaście nadprogramowych kilogramów.

Katarzyna, 34 lata

Do Pani Kasi udałem się za namową lekarza półtora roku temu. Nie miałem dużych problemów z nadwagą, ale moje wyniki krwi pozostawiały wiele do życzenia. Kilkanaście miesięcy później po wprowadzeniu diety i zdrowego, aktywnego trybu życia za namową dietetyka udało mi się doprowadzić cholesterol, trójglicerydy i cukier do normy, a do tego schudłem 10 kilogramów i pozbyłem się większości tkanki tłuszczowej.

Wojtek, 28 lat

Odkąd pamiętam byłam ciągle na jakiejś diecie z mniejszym lub większym skutkiem. Zazwyczaj poprawa przychodziła na chwilę, a potem pojawiało się jeszcze więcej kilogramów. Kiedy moja waga przekroczyła 100 kilogramów postanowiłam skorzystać z porady specjalisty. Jadłospis który ułożyła dla mnie p. Kasia bazuje na daniach smacznych, nie zawiera rzeczy których nie lubię. Teraz jestem na diecie już prawie rok. 20 kilo lżejsza wiem że jeszcze sporo pracy przede mną, ale jestem pewna, że z p. Kasią damy radę.

Maria, 47 lat

Odkąd byłam nastolatką cały czas miałam problem z ogromnymi dolegliwościami jelitowymi. Lekarze kilka lat temu zdiagnozowali u mnie zespół jelita drażliwego. Stosowana dieta nie przynosiła satysfakcjonujących rezultatów. Trafiłam do pani Kasi przez przypadek, z polecenia kolegi. Zasugerowała mi ona wykonanie testów w kierunku celiakii i testów MRT. Okazało się że cierpię i na jedno i na drugie. Początkowo dieta była bardzo ciężka. Po kilku tygodniach kiedy pojawiły się rezultaty jej utrzymanie zrobiło się dużo łatwiejsze. Po kilku miesiącach moje dolegliwości praktycznie zupełnie zniknęły a dieta z przepisami pani Kasi jest bardzo smaczna.

Kinga, 32 lata

Po urodzeniu dzieci nie mogłam wrócić do swojej wagi sprzed ciąży. Nie chciałam stosować żadnej dziwnej diety, żebym nie musiała gotować osobno dla siebie, męża i dzieci. Dieta którą dostałam od pani dietetyk jest smaczna, urozmaicona i w dodatku pasuje całej rodzinie.

Grażyna 41 lat